0
Twój koszyk jest pusty.

Zamawianie szkoleń i płatności


W celu zamówienia szkolenia (indywidualnego lub dla rady pedagogicznej, a także uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem Centrum Pedagogiki Praktycznej:
- pod numerem telefonu kom.: 512-220-455 lub 607-927-926
- pod adresem e-mail: centrum.pedagogiki@gmail.com

 

• W przypadku potrzeby podjęcia ustaleń szczegółowych dotyczących terminów, negocjacji ceny i innych warunków zamawiającego, po otrzymaniu zgłoszenia nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i wspólnie ustalicie Państwo dalsze warunki współpracy.

 

• Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące organizowanych przez nas form szkoleniowych, współpracy z przedstawicielem handlowym, chcielibyście Państwo zgłosić nieprawidłowości lub wyrazić swoją pozytywną bądź negatywną opinię, prosimy o bezpośredni kontakt z dyrektorem Centrum Pedagogiki Praktycznej:

mgr Michał Przybyłowicz
Tel. kom. 510-407-605
e-mail: m.a.przybylowicz@gmail.com

 

Płatności za szkolenia:

 

  • szkolenie rady pedagogicznej i/lub zajecia dla uczniów- po otrzymaniu zgłoszenia nasz dział księgowości wystawi Państwu fakturę z odroczonym terminem płatności (przelew 14 dni) oraz umowę o świadczeniu usług szkoleniowych. Po podpisaniu umowy przez zamawiającego oraz zaksięgowaniu płatności szkolenie zostanie zrealizowane. Istnieje możliwość zakontraktowania w umowie większej liczby szkoleń dla danej placówki- w przypadku opłacenia całości w ciągu 14 dni od zgłoszenia- oferujemy atrakcyjne, dodatkowe rabaty.
  • kurs umiejętności trenerskich w pracy z osobami dorosłymi, kurs języka migowego oraz inne formy szkoleń indywidualnych- aby zarezerwować miejsce na kursie należy przesłać swoje imię i nazwisko, rodzaj wybranej formy szkoleniowej, na adres e-mail: centrum.pedagogiki@gmail.com.. Po otrzymaniu informacji zwrotnej o wstępnej rezerwacji miejsca nalezy dokonać płatności na numer konta podany w danych kontaktowych (po lewej stronie). Po otrzymaniu płatności prześlemy informację o ostatecznym potwierdzeniu miejsca na kursie. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia- zgłoszenie na kurs zostaje anulowane, a Państwa miejsce sprzedane innemu uczestnikowi.