Zamawianie szkoleń i płatności


• W celu zamówienia szkolenia dla rady pedagogicznej lub/i zajęć dla uczniów, a także uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem Centrum Pedagogiki Praktycznej:
- pod numerem telefonu kom.: 794-501-005 lub 607-927-926
- pod adresem e-mail: centrum.pedagogiki@gmail.com

 

• W przypadku potrzeby podjęcia ustaleń szczegółowych dotyczących terminów, negocjacji ceny i innych warunków zamawiającego, po otrzymaniu zgłoszenia nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i wspólnie ustalicie Państwo dalsze warunki współpracy.

 

 

 

  • kurs umiejętności trenerskich w pracy z osobami dorosłymi, kurs języka migowego oraz inne formy szkoleń indywidualnych- aby zarezerwować miejsce na kursie należy przesłać swoje imię i nazwisko, rodzaj wybranej formy szkoleniowej, na adres e-mail: centrum.pedagogiki@gmail.com.. Po otrzymaniu informacji zwrotnej o wstępnej rezerwacji miejsca nalezy dokonać płatności na numer konta podany w danych kontaktowych (po lewej stronie). Po otrzymaniu płatności prześlemy informację o ostatecznym potwierdzeniu miejsca na kursie. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia- zgłoszenie na kurs zostaje anulowane, a Państwa miejsce sprzedane innemu uczestnikowi.